VSVA-B-M52-MZ-A1-1C1-ANP Електромагнітний клапан, FESTO-560745
Артикул: FESTO-560745
Категорія: Нормалізовані розподільні клапани
| Витрата клапана | 1400 L2 |
| Витрата клапана, вбудованого в пневматичний блок | od 1100 L2 |
| Витрата клапана на одинарній приєднувальній плиті | od 1100 L2 |
| Вібростійкість | Test odporności podczas transportu przy drganiach o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-4 i EN 60068-2-6 |
| Відповідає нормі | ISO 15407-1 |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B1/B2-L |
| Двопозиційний вихід | NPN |
| Діапазон робочої напруги DC, датчик | od 10 do 30 V |
| Допоміжне ручне керування | zakryte |
| Допустимі коливання напруги | -15% / +10% |
| Електричне підключення | Kształt C |
| Залишкові пульсації, датчик | ± 10% |
| Захист від короткого замикання, датчик | pulsacyjna |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак KC | KC-EMV |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Індикатор стану сигналу | Przy pomocy osprzętu |
| Інтерфейс пілота | wg ISO 15218 |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 0 - Brak obciążenia korozyjnego |
| Конструкція | Zawór tłoczkowo-suwakowy |
| Макс. вихідний струм датчика | od 200 MA |
| Макс. від'ємний тестовий імпульс при сигналі 1 | od 800 MIS |
| Макс. додатний тестовий імпульс при сигналі 0 | od 1800 MIS |
| Макс. момент затягування, кріплення клапана | od 1.8 do 2.2 NM |
| Макс. частота перемикання, датчик | 5000 HZ |
| Маса виробу | od 289 G |
| Матеріал гвинтів | Stal, ocynkowana |
| Матеріал корпусу | Aluminiowy odlew ciśnieniowy |
| Матеріал ущільнень | FPM |
| Напрямок потоку | dowolny |
| Номінальна робоча напруга DC | od 24 V |
| Падіння напруги, датчик | od 2 V |
| Параметри котушки | 24 V DC: 1,8 W |
| Перекриття | przekrycie dodatnie |
| Підключення датчика | Wtyczka |
| Підключення живлення повітрям пілотів | zewn. |
| Пневматичне підключення 1 | Płyta przyłączeniowa, wielkość 26 mm wg ISO 15407-1 |
| Пневматичне підключення 2 | Płyta przyłączeniowa, wielkość 26 mm wg ISO 15407-1 |
| Пневматичне підключення 3 | Płyta przyłączeniowa wielkość 26 mm wg ISO 15407-1 |
| Пневматичне підключення 4 | Płyta przyłączeniowa wielkość 26 mm wg ISO 15407-1 |
| Пневматичне підключення 5 | Płyta przyłączeniowa wielkość 26 mm wg ISO 15407-1 |
| Положення монтажу | dowolny |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Примітка щодо робочого/керувального середовища | Możliwa praca z powietrzem olejonym (po rozpoczęciu olejenia trzeba je kontynuować) |
| Рівень звукового тиску | od 85 DBA |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Робочий тиск/BAR | od -0.9 do 16 BAR |
| Робочий тиск/MPA | od -0.09 do 1.6 MPA |
| Сертифікаційний орган | UL MH19482 |
| Сертифікація | C-Tick |
| Символ | 00997391 |
| Спосіб повернення | sprężyna mechaniczna |
| Спосіб ущільнення | miękki |
| Струм холостого ходу, датчик | od 10 MA |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | od -5 do 50 GC |
| Температура робочого середовища | od -5 do 50 GC |
| Тип керування | sterowanie pilotem |
| Тип кріплення | na płycie przyłączeniowej |
| Ударостійкість | Test odporności na wstrząsy o stopniu intensywności 2 wg FN 942017-5 i EN 60068-2-27 |
| Функція випуску повітря | z możliwością dławienia |
| Функція клапана | 5/2 monostabilny |
| Функція перемикального елемента | Zestyk normalnie zamknięty |
| Час безперервної роботи | 100% |
| Час вимкнення | od 41 MS |
| Час увімкнення | od 21 MS |
17754.12 ₴(з ПДВ)
14795.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




