Вакуумметр кислотостійкий G1/2R, 150 мм, -1/+3 бар | NuovaFima, W150R.SN003G12
Артикул: W150R.SN003G12
Категорія: Манометр з нержавіючої сталі Ø150, 160 мм
| Виконання | Манометр з трубчастою пружиною (Бурдона) з кислотостійкої сталі |
| Вимірювальний елемент | Сталь 316L |
| Застосування | для вимірювання тиску газів, рідин і агресивних середовищ, які не викликають закупорки в напірних системах. Хімічна, нафтохімічна та морська промисловість, а також для використання в агресивних середовищах. |
| Клас точності | 1,0 |
| Матеріал корпусу | Сталь CrNi |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | Сталь 316L |
| Табло | ламіноване безпечне скло |
| Температура матеріалу | від -40°C до +150°C |
| Температура середовища | від -40°C до +65°C |
| Діаметр манометра | 150 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/2 |
8565.72 ₴(з ПДВ)
7138.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 6 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
6шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


