Вакуумметр капсульний G1/2R, 100mm, -600/0mbar, 6800
Артикул: 6800
Категорія: Манометр, капсульний механізм
| Виконання | вакуумметр для вимірювання низького тиску з корекцією нульової точки |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Застосування | для вимірювання тиску сухих і неагресивних газоподібних середовищ. Медичні технології, технології моніторингу вакууму та фільтрів. |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь (Ø100 мм) |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | Промислове скло (Ø100 мм) |
| Температура матеріалу | макс. +100°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Одиниця тиску | мбар |
| Різьба | G 1/2 |
8984.76 ₴(з ПДВ)
7487.30 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


