Шланг гумовий Agraspirit для спиртів 96% FDA fi 19x31 мм, 10 бар, білий, TGASA-19
Артикул: TGASA-19
Категорія: Шланги для спиртів
| Внутрішній шар | Прозорий, без запаху та нетоксичний поліетилен високого тиску (UHMWPE) |
| Зовнішній шар | біле гладке з'єднання NBR/PVC |
| Підсилення | синтетичний корд і сталева спіраль |
| Робоча температура | -20 ºC до +100 ºC (прання при +110 ºC не більше 30 хв) °C |
| Характеристика | Універсальний всмоктувальний і подавальний шланг для харчових речовин. Ідеально підходить для перекачування пива, вина, спиртних напоїв, чистого спирту до 96%, а також маслянистих і жирних продуктів. Виготовлений з нетоксичного матеріалу без запаху. Призначений для спиртових, лікеро-горілчаних і лікеро-горілчаних заводів. Зовнішній шар стійкий до стирання і атмосферних впливів. |
| Вага | 710 г |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Довжина бухти | 40 м |
| Зовнішній діаметр | 31 мм |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Радіус вигину | 180 мм |
| Розрідження | 0,9 бар |
| Тиск розриву | 30 бар |
2630.58 ₴(з ПДВ)
2192.15 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 28 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
28шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


