Шланг гумовий Airgen для води та повітря fi 63,5x80 мм, 20 бар, чорний, TGAG-63
Артикул: TGAG-63
Категорія: Шланг гумовий Airgen
| Внутрішній шар | чорна гума SBR - гладка стінка |
| Зовнішній шар | чорна гума SBR/EPDM - стійка до атмосферних впливів |
| Підсилення | текстильне армування |
| Робоча температура | від -30 °C до +80 °C |
| Характеристика | для стисненого повітря та інертних рідин |
| Діаметр внутрішній | 63,5 мм |
| Довжина бухти | 40 м або на вимогу 61 м |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Мінімальний радіус згину | - mm |
| Тиск розриву | 60 бар |
3017.16 ₴(з ПДВ)
2514.30 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



