Еластичний шланг для пневматичного інструменту Airsoft fi 12,7x19 мм, 16 бар, чорний, 100059
Артикул: 100059
Категорія: Шланги для компресорів та інструментів AIRSOFT Performance
| Внутрішній шар | Високо еластичне PVC стійке до мастил та вуглеводнів |
| Застосування і середовище | стиснуте повітря |
| Зовнішній шар | Високо еластичне чорне PVC, гладке, стійке до мастил та вуглеводнів |
| Підсилення | Поліестр |
| Робоча температура | від -20 °C до + 60 °C |
| Характеристика | 5-шарова конструкція, виготовлена з гнучкого ПВХ. з високоміцним армуванням поліестерним волокном. |
| Вага 1 м.п. ± 5 % | 0,19 кг |
| Діаметр внутрішній | 12,7 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Мінімальний радіус згину | 100 мм |
| Тиск розриву 23°C | 64 бар |
| Товщина стінки | 3,15 мм |
292.38 ₴(з ПДВ)
243.65 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 284 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
284шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



