Шланг для пневматичного інструменту fi 16x23 мм, 20 бар, синій, GOL BLUE 16
Артикул: GOL BLUE 16
Категорія: Гумовий шланг для води Gol Blue
| Внутрішній шар | чорний каучук/полівінілхлорид (SBR + PVC) - гладка стінка |
| Застосування і середовище | інструменти загального призначення, що подають повітря |
| Зовнішній шар | Синя гумова суміш з полівінілхлоридом - стійка до стирання |
| Підсилення | поліефірна сітка |
| Робоча температура | від -15 °C до +60 °C |
| Характеристика | дуже гнучкий, стійкий до вигинів, погодних умов і хімічних речовин |
| Вага | 284 г |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
| Зовнішній діаметр | 23 мм |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Тиск розриву | максимум 60 бар |
282.96 ₴(з ПДВ)
235.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 791 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
791шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



