Шланг гумовий Milkcrush для молока та харчових продуктів fi 45x59 мм, 6 бар, напірно-всмоктувальні, синій FDA, T-MILKCRUSH-45
Артикул: T-MILKCRUSH-45
Категорія: Шланги для молока
| Внутрішній шар | Білий NR каучук, нетоксичний, не містить фталатів |
| Зовнішній шар | Синя гладка гума, стійка до стирання, озону та погодних умов |
| Підсилення | Високоміцні текстильні волокна та вбудована термопластична спіраль |
| Робоча температура | -40 ºC do +80 ºC (Mycie w +110 ºC przez max 10min) °C |
| Характеристика | Biała gładka wyściółka ekstrudowana, guma NR dopuszczona do kontaktu z żywnością gwarantuje smak i aromat transportowanego produktu. Zgodny z FDA 21 CFR 177.2600, BfR XXI kat.2, D.M. 21.03.73. |
| Діаметр внутрішній | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 mm |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Радіус вигину | 165 мм |
| Розрідження | 0,7 бар |
| Тиск розриву | 18 бар |
| Товщина стінки | 7 мм |
2698.62 ₴(з ПДВ)
2248.85 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 73 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
73шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

