Шланг гідравлічний з подвійним армуванням 2SN DN06, 1/4 дюйма, 400 бар, 2SN-06
Артикул: 2SN-06
Категорія: Рукав гідравлічний
| Внутрішній шар | Маслостійкий синтетичний каучук |
| Зовнішній шар | Чорний синтетичний каучук, стійкий до стирання, озону та атмосферних впливів |
| Підсилення | 1SN - одне обплетення зі сталевого дроту найвищої міцності, 2SN - два обплетення |
| Вага | 0,33 кг/м |
| Відповідно до норм | DIN EN 853 |
| Діаметр внутрішній | 6,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 15,0 мм |
| Радіус | 100 мм |
| Тиск робочий 23°C | 400 бар |
| Тиск розриву 23°C | 1600 бар |
468.72 ₴(з ПДВ)
390.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
Гідравлічний шланг 2SN DN06 (1/4") з подвійним сталевим обплетенням призначений для роботи під тиском до 400 бар. Виготовлений згідно з нормами DIN EN 853. Має маслостійкий внутрішній шар із синтетичного каучуку та зносостійке зовнішнє покриття, стійке до озону й атмосферного впливу. Внутрішній діаметр – 6,4 мм, зовнішній – 15,0 мм. Ідеально підходить для гідравлічних систем високого тиску.

