Рукав аспіраційний Master-PUR STEP DN 60 crush-resistant бухта 10 м.п., STEP-60/10M
Артикул: STEP-60/10M
Категорія: Шланги аспіраційні Master-PUR STEP
| Застосування і середовище | Машинобудування та обладнання, промисловість, аерокосмічні технології, вентиляція та кондиціювання повітря, морський та залізничний транспорт, деревина, пластмаси, транспортування, підйомно-транспортні технології, текстиль, металообробка та обробка інструментів |
| Матеріал | Фольгований шланг (поліефірний поліуретан) |
| Робоча температура | -від -40°C до +90°C (короткочасно +125°C) |
| Специфікація матеріалу | Стійкість до стирання згідно DIN 4649, вогнестійка згідно DIN 4102 B1 |
| Товщина стінки | 0,5 мм |
| Характеристика | Дуже легкий і дуже гнучкий, добре стійкий до хімічних речовин, ультрафіолетового випромінювання, масел і бензину, помірно стійкий до тиску, відповідає вимогам Holz-BG, BGI 739-2, відповідає TRGS 727 і ATEX 2014/34 ЄС |
| Вага | 0,45 кг |
| Діаметр внутрішній | 60 мм |
| Довжина бухти | 10 м |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Радіус вигину | 65 мм |
| Робочий тиск | 0,76 bar |
| Розрідження | 0,19 bar |
| Товщина стінки | 0,5 мм |
22268.88 ₴(з ПДВ)
18557.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 13 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
13шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



