Рукав аспіраційний Trivolution H DN 152 товщина стінки 1,4 мм бухта 5 м.п., TRIVO H -152/5M
Артикул: TRIVO H -152/5M
Категорія: Шланги аспіраційні антистатичні PUR Masterflex Trivolution
| Застосування і середовище | Всмоктувально-нагнітальний шланг для абразивних матеріалів для деревообробної промисловості для видалення пилу, тирси, стружки, масляного туману, гранул, грубих частинок з високою швидкістю потоку, для промислових пилососів, у всмоктувальних і подавальних системах, машинобудуванні, вентиляції та кондиціонуванні, вибухонебезпечних зонах |
| Матеріал | Прозорий поліефірний поліуретан (PUR) |
| Підсилення | Спіраль з пружинної сталі |
| Робоча температура | -від -40°C до +90°C (короткочасно +125°C) |
| Специфікація матеріалу | Антистатичний (поверхневий опір R₀ < 10⁹ Ом), стійкий до стирання згідно DIN ISO 4649, вогнестійкий згідно DIN 4102 B1, не містить галогенних сполук і пластифікаторів |
| Товщина стінки | 1,4 мм |
| Характеристика | Середньо-важкий, стійкий до мікробів, паливно-мастильних матеріалів, відповідає вимогам ATEX 2014/34 ЄС та німецького стандарту TRGS 727, відповідає DIN 26057 |
| Вага | 2,29 кг |
| Діаметр внутрішній | 152 мм |
| Зовнішній діаметр | 163 mm |
| Радіус вигину | 242 мм |
| Розрідження | 0,26 bar |
| Товщина стінки | 1,4 mm |
18286.44 ₴(з ПДВ)
15238.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


