Рукав аспіраційний Trivolution H DN 60 товщина стінки 1,4 мм бухта 10 м.п., TRIVO H -60/10M
Артикул: TRIVO H -60/10M
Категорія: Шланги аспіраційні антистатичні PUR Masterflex Trivolution
| Застосування і середовище | Всмоктувально-нагнітальний шланг для абразивних матеріалів для деревообробної промисловості для видалення пилу, тирси, стружки, масляного туману, гранул, грубих частинок з високою швидкістю потоку, для промислових пилососів, у всмоктувальних і подавальних системах, машинобудуванні, вентиляції та кондиціонуванні, вибухонебезпечних зонах |
| Матеріал | Прозорий поліефірний поліуретан (PUR) |
| Підсилення | Спіраль з пружинної сталі |
| Робоча температура | -від -40°C до +90°C (короткочасно +125°C) |
| Специфікація матеріалу | Антистатичний (поверхневий опір R₀ < 10⁹ Ом), стійкий до стирання згідно DIN ISO 4649, вогнестійкий згідно DIN 4102 B1, не містить галогенних сполук і пластифікаторів |
| Товщина стінки | 1,4 мм |
| Характеристика | Середньо-важкий, стійкий до мікробів, паливно-мастильних матеріалів, відповідає вимогам ATEX 2014/34 ЄС та німецького стандарту TRGS 727, відповідає DIN 26057 |
| Вага | 0,84 кг |
| Діаметр внутрішній | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Радіус вигину | 102 мм |
| Розрідження | 0,74 bar |
| Товщина стінки | 1,4 mm |
12864.42 ₴(з ПДВ)
10720.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 8 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
8шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 49 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
49шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


