Рукав аспіраційний Trivolution LF DN 102 товщина стінки 0,4 мм бухта 5 м.п., TRIVO LF -102/5M
Артикул: TRIVO LF -102/5M
Категорія: Шланги аспіраційні антистатичні PUR Masterflex Trivolution
| Застосування і середовище | Всмоктувально-нагнітальний рукав для деревообробної промисловості для видалення пилу, тирси, стружки, масляного туману, матеріалів в системах всмоктування і подачі, машинобудування і будівництва, вентиляції і кондиціонування, вибухонебезпечних зон |
| Матеріал | Фольгований шланг (поліефірний поліуретан) |
| Підсилення | Спіраль з пружинної сталі |
| Робоча температура | -від -40°C до +90°C (короткочасно +125°C) |
| Специфікація матеріалу | Антистатична, стійка до стирання згідно DIN ISO 4649 (стійкість до стирання ~20мм3), вогнестійка згідно DIN 4102 B1, не містить галогенних сполук і пластифікаторів |
| Товщина стінки | 0,4 mm |
| Характеристика | Легкий, дуже гнучкий, стискається приблизно 1:5, стійкий до мікробів, паливно-мастильних матеріалів, відповідає вимогам ATEX 2014/34 ЄС і німецького стандарту TRGS 727, відповідає DIN 26057 |
| Вага | 0,41 кг |
| Діаметр внутрішній | 102 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 mm |
| Радіус вигину | 51 мм |
| Розрідження | 0,07 bar |
| Товщина стінки | 0,14 mm |
3555.96 ₴(з ПДВ)
2963.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 21 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
21шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


