Шланг з пластику прозорий PVC технічний fi 6x2,5 мм, 21 бар, армований, бухта 50 m, 190/2-50
Артикул: 190/2-50
Категорія: Шланги технічні PCV (PCW, PVC)
| Внутрішній шар | полівінілхлорид (ПВХ) – гладка стіна |
| Діапазон температур | ефективна робота при низьких і високих температурах від -30°C до +70 °C |
| Застосування і середовище | багато галузей промисловості, передача гарячої води без тиску |
| Зовнішній шар | полівінілхлорид (ПВХ) – гнучкий, стійкий до стирання |
| Підсилення | прокладка поліестрова |
| Характеристика | Wąż przeznaczony do kontaktu z żywnością zgodny z rozporządzeniem (UE) 10/2011, zgodny z Dyrektywą ROHS 2011/65/ EU, ROHS III 2015/683/EU oraz (EU) 2017/2102, (EU) 2019/178 |
| Вага | 90 г |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
| Максимальний робочий тиск | 21 бар |
| Тиск розриву | 65 бар |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
2586.06 ₴(з ПДВ)
2155.05 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 240`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



