Шланг спіральний поліамідний PA11 fi 15x12,5 мм, без обжиму, довжина 7,5 м, синій | ZEC, SC15125B7,5
Артикул: SC15125B7,5
Категорія: Шланги спіральні з поліаміду PA11
| Застосування і середовище | стиснене повітря, масла, жири, паливо, хімікати |
| Матеріал | поліамід (PA11) |
| Робоча температура | від -40 °C до +80 °C |
| d | 12,5 мм |
| D | 15 |
| De | 182 мм |
| Di | 152 мм |
| La1 | 3750 мм |
| Lc1 | 195 мм |
| Lc2 | 495 мм |
| Lt1 | 150 мм |
| Lt2 | 150 мм |
4675.08 ₴(з ПДВ)
3895.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




