Шланг спіральний іскростійкий 10x6,5 6 м, SP 245-106
Артикул: SP 245-106
Категорія: Трубки спіральні з поліуретану іскростійкі
| Внутрішній шар | поліуретан (PU) + швидкороз'ємні з'єднання і патрубок NW7.6 зі сталі з автоматичним захистом від роз'єднання |
| Застосування і середовище | стиснене повітря, придатне для зварювальних робіт |
| Зовнішній шар | іскробезпечний |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Характеристика | невеликі, щільно упаковані котушки, складні умови роботи |
| Діаметр шланга | 10x6,5 мм |
| Зовнішній діаметр котушок | 52 мм |
| Максимальний робочий тиск при 20°C | 10 бар |
| Масимальна довжина шланга в розтягнутому стані | 6 м |
5556.96 ₴(з ПДВ)
4630.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 32 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
32шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

