Шланг спіральний пневматичний 8x5 мм зі швидкознімами DN7,2 довжина 5 м, 8X5-5-KPL
Артикул: 8X5-5-KPL
Категорія: Шланги спіральні з поліуретану серія Flowmatik
| Застосування і середовище | стисненого повітря, меблевої та автомобільної промисловості |
| Матеріал | поліуретан (PU) + швидкий з'єднувач і з'єднувач NW7.2 з нікельованої латуні |
| Робоча температура | від -20 °C до +70 °C |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Характеристика | класична, найпопулярніша серія спіральних шлангів, що характеризується невеликими, щільно намотаними котушками, малою вагою і хорошим співвідношенням ціни і якості |
| Діаметр шланга | 8x5 мм |
| Зовнішній діаметр котушок | 55 мм |
| Масимальна довжина шланга в розтягнутому стані | 5 м |
| Тиск робочий 23°C | 8 бар |
| Тиск розриву при 23°C | 24 бар |
1275.54 ₴(з ПДВ)
1062.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 356 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
356шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





