Шланг спіральний поліамідний PA11 fi 10x8 мм, без обжиму, довжина 10 м, синій | ZEC, SC108B10
Артикул: SC108B10
Категорія: Шланги спіральні з поліаміду PA11
| Застосування і середовище | стиснене повітря, масла, жири, паливо, хімікати |
| Матеріал | поліамід (PA11) |
| Робоча температура | від -40 °C до +80 °C |
| d | 8 мм |
| D | 10 |
| De | 102 мм |
| Di | 82 мм |
| La1 | 5000 мм |
| Lc1 | 330 мм |
| Lc2 | 630 мм |
| Lt1 | 150 мм |
| Lt2 | 150 мм |
3279.84 ₴(з ПДВ)
2733.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




