Шланг термопластичний OL5 5/16" DN08, OL5-08
Артикул: OL5-08
Категорія: Шланги термопластичні
| Внутрішній шар | Термопластичний поліестер |
| Застосування і середовище | Середній тиск і сервогідравліка. Мікроперфоровані шланги для повітря та сумісних газів за запитом |
| Зовнішній шар | Поліуретан, стійкий до стирання, УФ-променів, мікроорганізмів |
| Коефіцієнт безпеки | 1:4 |
| Підсилення | Одинарна поліефірна текстильна тасьма |
| Рівень вакууму | - 0,93 бар; 700 мм рт. ст. |
| Робоча температура | від - 40°C до +100°C, для повітря, води та рідин на водній основі макс. 70 °C |
| Робочий тиск | від 80 до 210 бар |
| DN | 8 |
| Вага | 87 г/м |
| Діаметр внутрішній | 8,0 мм |
| Зовнішній діаметр | 13,0 мм |
| Максимальний робочий тиск при 23°C | 120 бар |
| Радіус | 50 мм |
| Тиск розриву 23°C | 480 бар |
400.56 ₴(з ПДВ)
333.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

