Шланг з пластику термопластичний OL7 1/4 дюйма 200 бар, SAE 100R7, OL7-06
Артикул: OL7-06
Категорія: Шланги термопластичні
| Внутрішній шар | Термопластичний поліестер |
| Застосування і середовище | Для масляних гідравлічних систем, палива, рідин на водній основі |
| Зовнішній шар | Поліуретан, стійкий до стирання, УФ-променів, мікроорганізмів |
| Коефіцієнт безпеки | 1:4 |
| Матеріал | |
| Підсилення | Поліефірна тасьма |
| Рівень вакууму | 0,93 бар |
| Робоча температура | від - 40°C до +100°C, для повітря, води та рідин на водній основі макс. 70 °C |
| Робочий тиск | від 70 до 250 бар |
| Вага | 90 г/м |
| Відповідно до норм | SAE 100R7, UNI EN 855 - ISO 3949 |
| Діаметр внутрішній | 6,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 11,8 мм |
| Радіус | min, 35 mm |
| Тиск робочий 23°C | 200 бар |
345.66 ₴(з ПДВ)
288.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

