Шланг з пластику термопластичний OL8 1/2 дюйма fi 13,0x20,3 мм, 245 бар ISO3949, SAE100R8, OL8-13
Артикул: OL8-13
Категорія: Шланги термопластичні
| Відповідно до норм | SAE J517 - SAE 100R8 (за винятком шланга OL8-08) - ISO 3949 |
| Внутрішній шар | Термопластичний поліестер |
| Застосування і середовище | Гідравліка високого тиску |
| Зовнішній шар | Поліуретан, стійкий до стирання, УФ-променів, мікроорганізмів |
| Коефіцієнт безпеки | 1:4 |
| Підсилення | Високоміцне обплетення з текстильних волокон |
| Рівень вакууму | - 0,93 бар; 700 мм рт. ст. |
| Робоча температура | від - 40°C до +100°C, для повітря, води та рідин на водній основі макс. 70 °C |
| Робочий тиск | від 145 до 420 бар |
| DN | 12 |
| Вага | 225 г/м |
| Діаметр внутрішній | 13,0 мм |
| Зовнішній діаметр | 20,3 мм |
| Максимальний робочий тиск при 23°C | 245 бар |
| Радіус | 95 мм |
| Тиск розриву 23°C | 980 бар |
1542.84 ₴(з ПДВ)
1285.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

