Шланг термопластичний VE5 5/32" max. 200 бар, VE5-04
Артикул: VE5-04
Категорія: Шланги термопластичні
| Внутрішній шар | Поліамід |
| Застосування і середовище | Транспортування поліолів, розчинників, фарб і сумісних газів у хімічно агресивних середовищах |
| Зовнішній шар | Стійкий до стирання поліуретан |
| Коефіцієнт безпеки | 1:4 для динамічного тиску, 1:3 для статичного тиску |
| Опис | Ці шланги не здатні розсіювати електростатичні заряди, які можуть накопичуватися при роботі з непровідними рідинами. |
| Підсилення | Поліефірне волокно з одинарним плетінням |
| Рівень вакууму | - 0,93 бар; 700 мм рт. ст. |
| Робоча температура | -від -40 °C до + 100 °C, для повітря, води та рідин на водній основі макс. 70 °C |
| Робочий тиск | від 80 до 200 бар бар |
| Вага | 41 г/м |
| Діаметр внутрішній | 4,0 мм |
| Зовнішній діаметр | 8,0 мм |
| Максимальний робочий тиск при 23°C | 200 бар |
| Радіус | 30 мм |
| Тиск розриву 23°C | 800 бар |
232.44 ₴(з ПДВ)
193.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

