Шланг термопластичний VE7 3/4" SAE 100 R7, VE7-19
Артикул: VE7-19
Категорія: Шланги термопластичні
| Відповідно до норм | SAE J517 розділ. SAE 100R7 -EN 855- ISO 3949 |
| Внутрішній шар | Поліамід |
| Застосування і середовище | Транспортування поліолів, розчинників, фарб і сумісних газів |
| Зовнішній шар | Стійкий до стирання поліуретан |
| Коефіцієнт безпеки | 1:4 для динамічного тиску, 1:3 для статичного тиску |
| Опис | Ці шланги не здатні розсіювати електростатичні заряди, які можуть накопичуватися при роботі з непровідними рідинами. |
| Підсилення | Армування поліефірної тканини |
| Рівень вакууму | - 0,93 бар; 700 мм рт. ст. |
| Робоча температура | від - 40°C до +100°C, для повітря, води та рідин на водній основі макс. 70 °C |
| Вага | 301 г/м |
| Діаметр внутрішній | 19,2 мм |
| Зовнішній діаметр | 26,5 мм |
| Максимальний робочий тиск при 23°C (рівень безпеки 1:3) | 120 бар |
| Максимальний робочий тиск при 23°C (рівень безпеки 1:4) | 90 бар |
| Радіус | 145 мм |
| Тиск розриву 23°C | 360 бар |
1228.26 ₴(з ПДВ)
1023.55 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

