Шланг Thermoclean 100 16x25 мм, 145668
Артикул: 145668
Категорія: Шланги високого тиску для промислової мийки
| Внутрішній шар | Стійкий до миючих засобів шар ПВХ харчової якості |
| Застосування і середовище | Присвячений прибиранню в харчовій та промисловій галузях |
| Зовнішній шар | Шар ніжно-блакитного ПВХ (харчовий термостійкий) |
| Підсилення | Два склеювальні шари та поліефірно-текстильне армування. |
| Робоча температура | від -15 °C до + 100 °C |
| Стандарт | (ЄС) N°10/2011 |
| Характеристика | Шланг нового покоління для миття при 100°C. П'ять шарів термостійкого харчового матеріалу з міцним зв'язком між шарами. Стійкий до миючих та дезінфікуючих засобів. Теплоізоляційний шар знижує ризик опіків. |
| Вага 1 м.п. ± 5 % | 0,358 кг |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Макс. робочий тиск 100°C | 15 бар |
| Макс. робочий тиск 20°C | 30 бар |
| Мінімальний радіус згину | 95 мм |
| Тиск розриву 100°C | 45 бар |
| Тиск розриву 23°C | 90 бар |
| Товщина стінки | 4,5 мм |
934.08 ₴(з ПДВ)
778.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 28 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
28шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



