Шланг з пластику Transliquid для харчових продуктів fi 20x26,6 мм, напірно-всмоктувальний, CZTL-20
Артикул: CZTL-20
Категорія: Шланг для харчових продуктів TRANSLIQUID
| Застосування і середовище | шланг відповідає вимогам Директиви Європейського Союзу щодо матеріалів, призначених для контакту з харчовими продуктами (2002/72/CE, 2007/19/CE і 2008/39/CE) за умови, що ці продукти не містять жирів |
| Матеріал | прозорий PCV (PCW, PVC) |
| Підсилення | гнучка жовта ПВХ спіраль (ПВХ, PVC) |
| Робоча температура | від -10 °C до +60 °C |
| Характеристика | Гнучкий спіральний шланг з ПВХ для харчових речовин з гладкою внутрішньою стінкою для транспортування питної води, нежирних речовин і спиртів до 28%. Матеріал шланга не містить важких металів, не токсичний і придатний для використання в харчовій і фармацевтичній промисловості. |
| Вага | 285 г |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Довжина бухти | 50 м |
| Зовнішній діаметр | 25,2 mm |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальний радіус згину | 80 мм |
| Розрідження | 0,7 бар |
| Тиск розриву | 24 бар |
| Товщина стінки | 3,3 мм |
199.44 ₴(з ПДВ)
166.20 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 88 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
88шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



