Шланг з пластику прозорий PVC Tricoclair AL fi 8x14 мм, 20 бар, харчовий, армований, 050196
Артикул: 050196
Категорія: Рукав харчовий TRICOCLAIR AL
| Внутрішній шар | прозорий ПВХ |
| Зовнішній шар | прозорий ПВХ |
| Підсилення | Поліефірна тасьма |
| Робоча температура | від -15 °C до +60 °C |
| Характеристика | Універсальний шланг для подачі, армований поліефірним волокном. Ідеально підходить для харчових продуктів і спиртів концентрацією до 50%. Надзвичайно міцна тришарова конструкція класу А. Матеріал шланга не містить фталатів. Має високу міцність і стійкість до ультрафіолету. Відповідає стандарту FDA. |
| Діаметр внутрішній | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Лінійна маса | 124 г/м |
| Максимальна довжина бухти | 50 |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Мінімальний діаметр вигину | 54 мм |
| Тиск розриву | 60 бар |
| Товщина стінки | 3 мм |
99.90 ₴(з ПДВ)
83.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 50 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
50шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

