Шланг TUBCLAIR AL 4x6 mm, 147318
Артикул: 147318
Категорія: Легкі пластикові шланги PCV TUBCLAIR AL
| Матеріал | ПВХ |
| Робоча температура | від -15 °C до +60 °C |
| Характеристика | Одношаровий та універсальний гнучкий і прозорий голчастий шланг з ПВХ для харчових продуктів. EU N° 10/2011 Голчастий шланг легкий і придатний для контакту з харчовими продуктами та спиртами концентрацією до 50%. Він також відрізняється чудовою міцністю і підвищеним захистом від ультрафіолету. Модель шланга Tubclair пропонує широкий спектр хімічної сумісності. Серед продуктів, з якими він може контактувати за певних умов температури і концентрації, є певні кислоти (соляна, оцтова, борна, лимонна, азотна, фосфорна...), певні основи (гідроксид натрію, калію...), водний розчин гіпохлориту натрію, морська вода, солі (деякі хлориди, нітрати, сульфати, фосфати, карбонати...). Потік вуглеводнів призводить до втрати еластичності, що може спричинити розрив шланга голки Тюблера. |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Лінійна маса | 19 г/м |
| Товщина стінки | 1 мм |
25.32 ₴(з ПДВ)
21.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


