WEICON A Епоксидна смола 0,5 кг система епоксидної смоли, пластичний метал | WEICON, 10000005-51
Артикул: 10000005-51
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Сертифікати та допуски | DNV-GL |
| Аналог | Loctite 3471, 3460 |
| Вага | 0,5 кг |
| Витрата (кг/м2) при шарі 1 мм | 2,9 |
| В'язкість | 1 000 000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10037616 |
| Колір | Темно-сірий. |
| Консистенція | Паста |
| Макс. товщина шару нанесення | 30 мм |
| Механічна стійкість 50% | 7 h |
| Міцність на вигин МПа (фунт на квадратний дюйм) | 34 (4930) |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 40 (5800) |
| Міцність на стиск МПа (psi) | 80 (11600) |
| Модуль пружності МПа (KSI) | 8900-8100 (1150-1170) |
| Наповнювач | Сталь |
| Твердість за Шором | 90 |
| Температура прогину | +65°C |
| Термічний опір | від -35 до +120°C |
| Усадка | 0.01 % |
| Час після відкриття при 20°C | 60 хв |
| Щільність | 3,40 г/см3 |
3029.04 ₴(з ПДВ)
2524.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


