WEICON Belt Repair-Kit 590 Система для швидкого ремонту гумових поверхонь | WEICON, 10851015
Артикул: 10851015
Категорія: Клей поліуретановий
| Характеристика | Швидка обробка без інструментів, гнучкість, ударостійкість, зносостійкість і стійкість до стирання, висока стійкість до хімічних речовин і тиску |
| Адгезійний E-модуль (DIN EN ISO 627) | 9,6 Н/мм2 |
| Вага | 590 g |
| Водопоглинання | <1,5% (через 7 днів) |
| В'язкість | Паста |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10052425 |
| Колір після затвердіння | Чорний. |
| Механічна стійкість 50% | 6 - 8 h |
| Міцність на розрив | 31 кН/м |
| Основа | Поліуретан |
| Подовження при розриві | 470 % |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 10:100 % |
| Твердість за Шором | 85 |
| Термічний опір | від -60 до +60°C (волога основа) / від -60 до +100°C (суха основа) |
| Увага | Wymagany pistolet dozujący 2K 10:1 (10653491) |
| Час після відкриття при 20°C | 20 хв |
13137.60 ₴(з ПДВ)
10948.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору








