WEICON Casting Resin Plus 90 0,5 кг кристалічна ливарна маса | WEICON, 10523005
Артикул: 10523005
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Характеристика | Низька в'язкість, кристально чиста, ливарна маса, товщина шару до 90 мм |
| Аналог | 10060677 |
| Вага | 0,5 кг |
| Витрата (кг/м2) при шарі 1 мм | 1,1 |
| В'язкість | 180 - 230 mPa·s |
| Електричний опір | 2,26·10^14 Ωm |
| Кінцева стійкість 100% | 14 dni |
| Код виробника | 10523005 |
| Колір | Прозорий |
| Консистенція | Рідина |
| Макс. товщина шару нанесення | 90 mm |
| Механічна стійкість 50% | 4 dni |
| Міцність на вигин МПа (фунт на квадратний дюйм) | 21 Mpa |
| Міцність на розрив | 33 Mpa |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 33 Mpa |
| Модуль пружності МПа (KSI) | 1000 - 1200 Mpa |
| Навантаження тиском | 30 MPa |
| Основа | Епоксидна смола без наповнювача |
| Подовження при розриві | 14 % |
| Початкова стійкість 35% | 2 - 5 dni |
| Стійкість до тиску | 30 Mpa |
| Твердість за Шором | 73 |
| температура застосування | +20 do +25°C |
| Теплопровідність (20°C) | 0,24 W/m·K |
| Термін придатності | 24 місяці |
| Термічний опір | від -35 до +120°C |
| Умови затвердіння | 24 h RT + 24 h (+60°C) |
| Усадка | 0,35 % |
| Час після відкриття при 20°C | 30 - 35 годин (порція 1 кг) |
| Щільність | 1,1 г/см3 |
3480.00 ₴(з ПДВ)
2900.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
