WEICON Ceramic BL Епоксидна смола 0,2 кг Система епоксидної смоли, пластичний метал | WEICON, 10400002
Артикул: 10400002
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Сертифікати та допуски | DNV-GL, ISEGA |
| Аналог | Loctite 7228, Loctite 7234, Loctite 7227, Loctite 7221 |
| Вага | 0,2 кг |
| Витрата (кг/м2) при шарі 1 мм | 1,8 |
| В'язкість | 23 000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 12 h |
| Код виробника | 10054394 |
| Колір | Синій |
| Консистенція | Тече |
| Макс. товщина шару нанесення | 10 мм |
| Механічна стійкість 50% | 8 h |
| Міцність на вигин МПа (фунт на квадратний дюйм) | 80 (11600) |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 59 (8560) |
| Міцність на стиск МПа (psi) | 116 (16800) |
| Модуль пружності МПа (KSI) | 7100-7300 (1030-1060) |
| Наповнювач | Мінерал |
| Твердість за Шором | 93 |
| Температура прогину | +55°C |
| Термічний опір | від -35 до +180°C |
| Усадка | 0,13 % |
| Час після відкриття при 20°C | 55 хв |
| Щільність | 1,80 г/см3 |
4427.70 ₴(з ПДВ)
3689.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

