WEICON Contact GEL 30 г ціаноакрилатного клею | WEICON, 12500130-51
Артикул: 12500130-51
Категорія: Ціанакрилатні клеї
| Характеристика | Для спеціальних застосувань, паста (тиксотропна), дуже повільне затвердіння, можливе точне позиціонування |
| Аналог | Loctite 454 |
| Вага | 30 g |
| Властивості | Безбарвний, прозорий гель, прозора рідина |
| В'язкість | 60 000 - 90 000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10042104 |
| Максимальний зазор | 0,20 мм |
| Термічний опір | -від -50 до +80°C (короткочасно до +100°C) |
1392.00 ₴(з ПДВ)
1160.00 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



