WEICON VA 1401 30 г ціаноакрилатного клею з NSF | WEICON, 12054030-51
Артикул: 12054030-51
Категорія: Ціанакрилатні клеї
| Характеристика | Для гуми та пластмас, середньої в'язкості, швидкого затвердіння |
| Аналог | Loctite 401 |
| Вага | 30 g |
| Властивості | Безбарвна, прозора рідина |
| В'язкість | 100 - 150 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10041410 |
| Максимальний зазор | 0,15 мм |
| Термічний опір | -від -50 до +120°C (короткочасно до +150°C) |
932.94 ₴(з ПДВ)
777.45 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 19 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
19шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



