WEICON VA 30 чорний 30 г еластичний ціаноакрилатний клей з гумовим наповненням | WEICON, 12603030-51
Артикул: 12603030-51
Категорія: Ціанакрилатні клеї
| Характеристика | Для спеціальних застосувань, з каучуковим наповнювачем, стійкість до нагрівання, ударів, стирання і вологи, середня в'язкість, повільне затвердіння, залишкова еластичність |
| Аналог | Loctite 480 |
| Вага | 30 g |
| В'язкість | 250 - 300 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10042109 |
| Колір | Чорний. |
| Максимальний зазор | 0,2 мм |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Термічний опір | від -55 до +140°C |
| Тип ефіру | Етил |
2221.26 ₴(з ПДВ)
1851.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
