WEICON Easy-Mix PU cristal 50 мл 2-компонентний поліуретановий клей | WEICON, 10758050
Артикул: 10758050
Категорія: Клей поліуретановий
| Характеристика | Висока міцність, ударостійкість, підвищена в'язкість |
| В'язкість | 6000 - 8000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 12 h |
| Код виробника | 10058022 |
| Колір після затвердіння | Прозорий |
| Максимальний зазор | 0,1 - 4 мм |
| Механічна стійкість 50% | 60 хв |
| Міцність на розрив | 12 Н/мм2 |
| Основа | Поліуретан |
| Подовження при розриві | 20 % |
| Початкова стійкість 35% | 30 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| Стабільність розмірів | +50°C |
| Твердість за Шором | 73 |
| Термічний опір | від -55 до +100°C |
| Час після відкриття при 20°C | 2 - 4 хв |
| Щільність | 1,13 г/см3 |
2221.26 ₴(з ПДВ)
1851.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


