WEICON Easy-Mix RK-7000 50 г акриловий структурний клей | WEICON, 10565050-51
Артикул: 10565050-51
Категорія: Структурні клеї
| Характеристика | Повільне твердіння, висока міцність, ударостійкість, залишкова еластичність |
| Аналог | Loctite AA 330, Loctite AA 3295 |
| Вага | 50 g |
| В'язкість | 40 000 - 60 000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 12 h |
| Код виробника | 10046412 |
| Колір після затвердіння | Кремово-білий, молочний |
| Консистенція | Щільний |
| Максимальний зазор | 0,1 - 5 мм |
| Механічна стійкість 50% | 60 хв |
| Основа | Метилметакрилат |
| Початкова стійкість 35% | 40 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| Твердість за Шором | 70 |
| Термічний опір | від -55 до +125°C |
| Час після відкриття при 20°C | 15 хв |
| Щільність | 0,98 - 1,02 г/см³. |
2369.34 ₴(з ПДВ)
1974.45 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


