WEICON Easy-Mix RK-7200 50 г прозорий акриловий структурний клей | WEICON, 10564050
Артикул: 10564050
Категорія: Структурні клеї
| Характеристика | Висока міцність, ударостійкість, ідеально прозора, залишкова еластичність |
| Аналог | 10034573 |
| Вага | 50 g |
| В'язкість | 5000 - 8000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 6 h |
| Код виробника | 10564050 |
| Колір після затвердіння | Прозорий, безбарвний |
| Консистенція | Щільний |
| Максимальний зазор | 0,1 - 2 мм |
| Механічна стійкість 50% | 120 хв |
| Основа | Метилметакрилат |
| Початкова стійкість 35% | 8 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| Термічний опір | від -40 до +120°C |
| Час після відкриття при 20°C | 1 - 2 хв |
| Щільність | 1,2 г/см3 |
2739.54 ₴(з ПДВ)
2282.95 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




