WEICON Easy-Mix RK-7300 50 г структурний клей | WEICON, 10569050
Артикул: 10569050
Категорія: Структурні клеї
| Характеристика | Висока міцність, висока в'язкість, ударостійкість, висока адгезія до пластмас і EPDM |
| Аналог | 10047457 |
| Вага | 50 g |
| В'язкість | 170 000 - 200 000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10569050 |
| Колір після затвердіння | Напівпрозорий / туманно-білий |
| Консистенція | Паста |
| Максимальний зазор | 0,25 - 1,0 мм |
| Механічна стійкість 50% | 480 хв |
| Основа | Метилметакрилат |
| Початкова стійкість 35% | 60 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| температура застосування | від +10 до +40°C |
| Термін придатності | 6 місяців |
| Термічний опір | від -55 до +100°C |
| Час після відкриття при 20°C | 8 хв |
2739.54 ₴(з ПДВ)
2282.95 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



