WEICON Easy-Mix S50 50 мл епоксидний клей для металів, пластику та каменю | WEICON, 10650050-51
Артикул: 10650050-51
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Характеристика | Напіврідкий, самовирівнюючий, дуже короткий відкритий час, швидке затвердіння, надзвичайно висока адгезійна міцність |
| Аналог | Loctite EA 3430 |
| В'язкість | 8 500 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10046414 |
| Колір | Прозорий |
| Комерційний характер | Подвійний картридж |
| Консистенція | Напіврідкий |
| Лінійна усадка | 2 % |
| Максимальний зазор | 2 мм |
| Механічна стійкість 50% | 1 h |
| Місткість | 50 мл |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 40 (5800) |
| Міцність на стиск МПа (psi) | 9 (1300) |
| Модуль пружності МПа (KSI) | 58 (8400) |
| Основа | Епоксидна смола без наповнювача |
| Початкова стійкість 35% | 30 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| Твердість за Шором | 65 |
| Температура затвердіння | від +6 до +40°C |
| Термічний опір | від -50 до +80°C |
| Час після відкриття при 20°C | 4-5 хв (порція 10 мл) |
| Щільність | 1,15 г/см3 |
1556.70 ₴(з ПДВ)
1297.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




