WEICON Flex 310 M® 2 K еластичний клей на основі гібридного полімеру | WEICON, 13305400
Артикул: 13305400
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Характеристика | Швидкотвердіючий, клейкий, еластичний двокомпонентний клей і герметик, не містить силікону, ізоціанатів і розчинників, не викликає корозії |
| Зміна об'єму | 1 % |
| Категорія будівельного матеріалу (DIN 4102) | B 2 |
| Код виробника | 10062232 |
| Колір | Грей. |
| Консистенція | Паста |
| Максимальний зазор | 10 мм |
| Місткість | 400 мл |
| Міцність на зсув | 1,3 Н/мм2 |
| Міцність на розрив | 2,2 Н/мм2 |
| Основа | Гібридний полімер, двокомпонентний |
| Подовження при розриві | 350 % |
| Твердість за Шором | 40 |
| температура обробки | від +5 до +35°C |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Термічний опір | від -40 до +90°C |
| Тип затвердіння | Хімічна полімеризація |
| Час після відкриття при 20°C | 10 хв |
| Щільність | 1,4 г/см3 |
4294.44 ₴(з ПДВ)
3578.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
