WEICON Flex 310 M® Super-Tack білий 290 мл еластичний, міцний клей на базі MS полімерів | WEICON, 13650290-51
Артикул: 13650290-51
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Характеристика | Гнучкий клей з високою початковою міцністю, дуже хорошою стійкістю до старіння і радіації, не містить силіконів, ізоціанатів і розчинників. |
| Допустима деформація | 20 % |
| Зміна об'єму | -2 % |
| Категорія будівельного матеріалу (DIN 4102) | B 2 |
| Код виробника | 10046430 |
| Консистенція | Паста |
| Максимальна ширина прорізу | 30 мм |
| Максимальний зазор | 10 мм |
| Місткість | 290 мл |
| Міцність на зсув | 1,5 Н/мм2 |
| Міцність на розрив | 13 Н/мм2 |
| Основа | MS полімер |
| Подовження при розриві | 600 % |
| Твердість за Шором | 50 |
| температура застосування | від +5 до +35°C |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Термічний опір | від -40 до +90°C |
| Тип затвердіння | Через вологу |
| Умови затвердіння | від +5 до +40°C і відносній вологості повітря від 30% до 95% |
| Утворення шкіри | 10 хв |
| Швидкість затвердіння | 2 - 3 мм (перші 24 години) |
| Щільність | 1,62 г/см3 |
1628.94 ₴(з ПДВ)
1357.45 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору






