WEICON Flex bond® білий 85 мл дуже міцний еластичний клей | WEICON, 13350085
Артикул: 13350085
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Сертифікати та допуски | ISEGA |
| Характеристика | Дуже міцний і гнучкий клей, не містить силіконів і розчинників |
| В'язкість | Паста |
| Код виробника | 10012994 |
| Колір | Білий |
| Максимальна ширина прорізу | 25 мм |
| Максимальний зазор | 5 мм |
| Місткість | 85 мл |
| Міцність на розрив | 20 kN/m |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 3,3 Н/мм2 |
| Основа | Поліоксипропілен |
| Твердість за Шором | 42 |
| температура застосування | від +5 до +40°C |
| Термін придатності | 18 місяців |
| Термічний опір | від -40 до +90°C |
| Тип затвердіння | Через вологу |
| Умови затвердіння | від +5 до +40°C і відносній вологості повітря від 30% до 95% |
| Швидкість затвердіння | 2 - 3 мм (перші 24 години) |
| Щільність | 1,44 г/см3 |
825.78 ₴(з ПДВ)
688.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







