WEICON Pipe Repair-Kit 10/35 (10 см x 3,5 м) Набір для аварійного ремонту труб і трубопроводів | WEICON, 10710003
Артикул: 10710003
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Характеристика | Набір для ремонту труб WEICON містить: Ремонтну паличку Repair Stick Steel, інструкцію з монтажу, захисні рукавички та спеціальну армовану скловолокном стрічку |
| В'язкість | 2,0 г/см3 |
| Діелектрична міцність (20°C) | 3,0 кВ/мм |
| Застосування | Аварійний набір для ремонту пошкоджених хімічних, газових і водопровідних труб і трубок. |
| Кінцева стійкість 100% | 24 год; Стрічка - 30 хв |
| Код виробника | 10055740 |
| Колір | Білий |
| Консистенція | Паста |
| Лінійна усадка | <1% |
| Максимальний зазор | 15 мм |
| Механічна стійкість 50% | 60 хв |
| Міцність на розрив | Стрічка - 35 Н/мм² |
| Навантаження тиском | 80 Н/мм2 |
| Наповнювач | Сталь |
| Основа | Епоксидна смола; Стрічка - поліуретан |
| Початкова стійкість 35% | 10 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| Твердість за Шором | Ремонтна паличка 75; Стрічка 70 |
| температура застосування | від +10 до +35°C |
| Температура затвердіння | від +6 до +40°C |
| Теплопровідність (20°C) | 0,6 Вт/м-К |
| Термічний опір | -від -50 до +120°C (короткочасно +150°C) |
| Час після відкриття при 20°C | 4 хв |
| Ширина | Стрічка (10 см х 3,5 м) |
2058.36 ₴(з ПДВ)
1715.30 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 8 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
8шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




