WEICON Plastic Bond 24 мл клей структурний для пластмас | WEICON, 10565024-51
Артикул: 10565024-51
Категорія: Структурні клеї
| Характеристика | Відмінна адгезія до пластмас, висока міцність, стійкість до ударів і ударів |
| Властивості | Тиксотропний |
| В'язкість | 40 000 - 60 000 мПа-с |
| Кінцева стійкість 100% | 12 h |
| Код виробника | 10046411 |
| Колір після затвердіння | Кремово-білий, молочний |
| Максимальний зазор | 0,1 - 5 мм |
| Механічна стійкість 50% | 60 хв |
| Місткість | 24 мл |
| Основа | Метилметакрилат |
| Початкова стійкість 35% | 40 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| температура застосування | від -10 до +40°C |
| Температура затвердіння | +18°C |
| Термічний опір | від -55 до +125°C |
| Час після відкриття при 20°C | 15 хв |
| Щільність | 0,98 - 1,02 г/см³. |
1169.88 ₴(з ПДВ)
974.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





