WEICON Repair Stick Cooper 57 г швидке твердіння, заповнення мідь, atest NSF | WEICON, 10530057-51
Артикул: 10530057-51
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Характеристика | Дуже швидке затвердіння, наповнювач: мідь, дозволений для контакту з питною водою |
| Вага | 57 g |
| В'язкість | 1,9 г/см3 |
| Діелектрична міцність (20°C) | 3,0 кВ/мм |
| Електричний опір | 5-10¹ Ом/см |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10038303 |
| Коефіцієнт розширення | 30-40 x 10^-6 К^-1 |
| Колір після затвердіння | Мідь |
| Лінійна усадка | <1% |
| Максимальний зазор | 15 мм |
| Механічна стійкість 50% | 60 хв |
| Міцність на зсув | 4,8 Н/мм2 |
| Навантаження тиском | 80 Н/мм2 |
| Наповнювач | Мідь |
| Основа | Епоксидна смола |
| Початкова стійкість 35% | 10 хв |
| Співвідношення змішування смола/затверджувач | 1:1 |
| Твердість за Шором | 80 |
| Температура затвердіння | від +6 до +40°C |
| Теплопровідність (20°C) | 0,7 Вт/м-К |
| Термічний опір | -від -50 до +120°C (короткочасно +150°C) |
| Час після відкриття при 20°C | 3 хв |
696.00 ₴(з ПДВ)
580.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 12 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
12шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


