WEICON Repair Stick Multi-Purpose NSF 57 г швидкотвердіюча, мінеральне наповнення, NSF | WEICON, 10539057
Артикул: 10539057
Категорія: Системи з епоксидної смоли
| Сертифікати та допуски | NSF |
| Характеристика | Багатоцільовий продукт для швидкого ремонту, швидкого затвердіння з допуском NSF |
| Аналог | 10053992 |
| Вага | 57 g |
| В'язкість | 1,9 г/см3 |
| Діелектрична міцність (20°C) | 3,0 кВ/мм |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10539057 |
| Колір | Білий |
| Консистенція | Паста |
| Лінійна усадка | 0,02% |
| Максимальний зазор | 15 мм |
| Механічна стійкість 50% | 60 хв |
| Навантаження тиском | 40 Н/мм2 |
| Наповнювач | Мінерал |
| Основа | Епоксидна смола |
| Початкова стійкість 35% | 15 хв |
| Твердість за Шором | 70 |
| температура застосування | від +10 до +40°C |
| Температура затвердіння | від +6 до +40°C |
| Теплопровідність (20°C) | 0,4 Вт/м-К |
| Термічний опір | -від -25 до +120°C (короткочасно +150°C) |
| Час після відкриття при 20°C | 4 хв |
1097.10 ₴(з ПДВ)
914.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 11 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
11шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







