WEICON RK-1300 60 г набір з клеєм і активатором | WEICON, 10560060
Артикул: 10560060
Категорія: Структурні клеї
| Характеристика | Міцний, швидко твердіє, має високу міцність і ударостійкість |
| Аналог | 10046403 |
| Вага | 60 g |
| В'язкість | 21 000 mPa·s |
| Кінцева стійкість 100% | 24 h |
| Код виробника | 10560060 |
| Колір після затвердіння | бежевий |
| Консистенція | Паста |
| Максимальний зазор | 0,4 - 0,8 mm |
| Механічна стійкість 50% | 9 min |
| Основа | Метилметакрилат |
| Початкова стійкість 35% | 6 min |
| температура застосування | від +10 до +40°C |
| Температура затвердіння | +18°C |
| Термін придатності | 24 місяці |
| Термічний опір | -50 do +130°C |
1851.06 ₴(з ПДВ)
1542.55 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору





