WEICON Silicone A 85 мл безбарвного силікону | WEICON, 13000085
Артикул: 13000085
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Аналог | Loctite SI 5366 |
| Допустима деформація | 25 % |
| Категорія будівельного матеріалу (DIN 4102) | B2 |
| Код виробника | 10000408 |
| Колір | Безбарвний |
| Консистенція | Паста |
| Максимальна ширина прорізу | 25 мм |
| Максимальний зазор | 5 мм |
| Містить фунгіцид | Так. |
| Місткість | 85 мл |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 1,4 Н/мм² (200) |
| Напруга при розтягуванні при 100 % (ISO 37, S3A) | 0,3 Н/мм2 |
| Основа | Ацетат |
| Твердість за Шором | 20 |
| температура обробки | від +5 до +35°C |
| Термін придатності | 15 місяців |
| Термічний опір | від -40 до +180°C |
| Тип затвердіння | Через вологу |
| Умови затвердіння | від +5 до +40°C і відносній вологості повітря від 30% до 95% |
| Утворення шкіри | 15 хв |
| Швидкість затвердіння | 2 - 3 мм (перші 24 години) |
| Щільність | 1,03 г/см3 |
710.82 ₴(з ПДВ)
592.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 24 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
24шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


