WEICON Silicone N 310 мл силікон прозорий з нейтральним армуванням | WEICON, 13400310
Артикул: 13400310
Категорія: Еластичні клеї та герметики
| Характеристика | Герметизуючий клей, нейтрально зшитий, без розчинників |
| Аналог | Loctite SI 5140, Loctite SI 5145 |
| Діелектрична міцність (20°C) | 17 кВ/мм |
| Допустима деформація | 25 % |
| Електричний опір | 1-10^12 Ом/см |
| Зміна об'єму | <-6 % |
| Категорія будівельного матеріалу (DIN 4102) | B 2 |
| Код виробника | 10014360 |
| Консистенція | Паста |
| Максимальна ширина прорізу | 25 мм |
| Максимальний зазор | 5 мм |
| Містить фунгіцид | Так. |
| Місткість | 310 мл |
| Міцність на розрив МПа (фунт на квадратний дюйм) | 1,5 Н/мм2 |
| Напруга при розтягуванні при 100 % (ISO 37, S3A) | 0,4 Н/мм2 |
| Основа | Oxym |
| Подовження при розриві | 550 % |
| Твердість за Шором | 20 |
| температура обробки | від +5 до +35°C |
| Термін придатності | 12 місяців |
| Термічний опір | від -50 до +180°C |
| Тип затвердіння | Через вологу |
| Умови затвердіння | від +5 до +40°C і відносній вологості повітря від 30% до 95% |
| Утворення шкіри | 7 хв |
| Швидкість затвердіння | 2 - 3 мм (перші 24 години) |
| Щільність | 1,01 г/см3 |
1466.04 ₴(з ПДВ)
1221.70 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
