WEICON Tools Coax-Stripper No. 1 F Plus знімач ізоляції кабелів до з'єднань типу F | WEICON, 52000001
Артикул: 52000001
Категорія: Інструмент для зняття ізоляції
| Матеріал | Поліамід, армований скловолокном |
| Характеристика | Вони дозволяють безпечно і зручно знімати оболонки з багатьох різних кабелів і можуть використовуватися у важкодоступних місцях. |
| Вага | 47 g |
| Довжина | 125 мм |
| Код виробника | 10051150 |
| Робоча зона | 6 - 8 мм, для F-роз'ємів |
| Тип кабелю | для коаксіальних кабелів і передачі даних |
1554.90 ₴(з ПДВ)
1295.75 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







